Murat Muzaffer

Eğitmen

Boğaziçi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi işletme bölümü mezunu olan Murat Muzaffer, 1995-2004 yılları arasında PriceWaterhouseCoopers Denetim ve Danışmanlık Hizmetleri departmanında, asistanlıktan kıdemli denetim müdürlüğüne kadar tüm kademelerde çalıştı. Yerli ve yabancı bir çok kurumun denetimi sırasında özellikle Sermaye Piyasası Kurulu mevzuatı, Uluslararası Finansal Raporlama Standartları(UFRS), Amerika Birleşik Devletleri’nde Genel Kabul Görmüş Muhasebe Standartları ve Uluslararası Denetim Standartları alanlarında uzmanlık kazandı.

Daha sonra rotasını finansal denetimden danışmanlık alanına çevirdi. Organizasyonel gelişim alanında, özellikle kurumsal koçluk uygulamalarıyla yerli ve yabancı bir çok kuruma kültür değişimi, yetkinlik geliştirme, 360 derece değerlendirme ve yetenek yönetimi alanlarında hizmet vermeye başladı.

Murat Muzaffer’ in ADS Danışmanlık bünyesinde halen organizasyonel gelişim çerçevesinde değişim yönetimi, davranış değişimi, yetenek yönetimi, yönetici gelişim programları ve kurumsal koçluk alanlarında çalışmaları devam etmekte olup, uluslar arası projeleri de devam etmektedir.

Murat Muzaffer evli ve iki çocuk babasıdır.

Uzmanlık alanımızla ilgili desteğe ihtiyaç duyduğunuz her konuda bize soru sorabilirsiniz