Konferanslar

Canlı Dramalı Konferanslar

Kalabalıkların doğru motive edildiklerinde coşup hedeflerine odaklandıklarını, takım ruhunu hissedip hissettirdiklerini hepimiz biliriz.  Çünkü gruplar birbirlerinin enerjilerinden beslenirler ve daha hızlı öğrenir, daha zor unuturlar. Kalabalık toplantılarınızdan en yüksek verimi almak istediğinizde, canlı dramalı konferanslarımızla biz de size yardımcı olmak için hazırız.

30 kişiden başlayıp sınırsız sayıda katılımcı ile gerçekleştirilebilecek konferanslarımızda verdiğimiz bilgileri size özel hazırlanan senaryolarla eğitim çalışmaları için yetiştirilmiş profesyonel oyuncuların eşliğinde sunuyor ve uygulamaya çeviriyoruz.

Bu sayede katılımcıların kendi davranış sistemleri ile bağlantı kurarak bu davranışların doğru ve eksik yönlerini ve kendilerine maliyetlerini fark etmelerini yani yeni davranış modelleri konusunda bilinçlenmelerini sağlıyor, güçlü yönleri ve gelişim alanlarını tespit edip bilgileri tam hedefe yönelik şekilde aktarabiliyoruz.

Yetkinlik alanında pek çok farklı konuda, ayrıca özel içerik ve çözüm talepleriniz doğrultusunda konferanslarımız ile size bu alanda da hizmet sunuyoruz.

Uzmanlık alanımızla ilgili desteğe ihtiyaç duyduğunuz her konuda bize soru sorabilirsiniz