Çalışanlarınız ekonomik kriz, modern ve hızlı hayatın yarattığı stres ve belirsizlikler nedeniyle odaklanamama, çözüm üretememe, iletişimsizlik, ait hissetmeme, isteksizlik ve gelecek kaygısı gibi etkin sorunlar mı yaşıyor?

Sürekli yorgunluk hissi, aşırı sinirlilik hali ve bıkkınlık neticesinde artan personel devamsızlıkları ya da sorumlulukların yerine getirilmemesi şirket maliyetlerinizi mi yükseltiyor?

Çalışanlarınızda ekonomik durumdan sebep oluşan kaygı durumunu çözmeye, başarılı olmaları için gerekli enerji ve motivasyonu sağlamaya ve böylece verimliliği artırmaya yardımcı olmak ister misiniz?

‘İşyerinde Anksiyete’ eğitim programımız çerçevesinde, varolan belirsizliğin yarattığı sorunları anlamak ve çözmek noktasında yardımcı olmak için sizleri bu eğitime bekliyoruz.

Eğitmen: Pınar Salahoğlu

Gazi Üniversitesi’nde başladığı lisans eğitimini ve yine aynı üniversitede Eğitim Bilimleri Anabilim dalında yaptığı Yüksek lisansını derece ile bitirdi. 5 yıl Bilkent Üniversitesin’de Öğretim Görevlisi olarak çalıştıktan sonra UC Berkeley’de Nutrition Science eğitimi aldı.

2002 yılından itibaren yurtiçinde ve yurtdışında, Kişisel Gelişim alanında ‘gelişim ve davranışsal psikoloji’ konularında birçok eğitim aldı.

Yurtdışında IPEC, Türkiye’ de Adler International Learning Koçluk okullarını bitirdi. İkinci yüksek lisansını işletme alanında yaptıktan sonra yine aynı alanda doktora eğitimine başladı.

Eğitim sektöründe üst düzey yönetici olarak çalıştıktan sonra eğitimenlik ve danışmanlık yapmaya başladı.

Şu anda bir üniversitede stratejik yönetim, pazarlama yönetimi, satış ve pazarlama konularında dersler veren Pınar Salahoğlu, diğer taraftan da kendi ve ADS danışmanlık bünyesinde yönetim, koçluk becerileri, iletişim, çatışma yönetimi, itibar, iş- yaşam dengesi, görev verme ve delegasyon gibi birçok konuda yurtiçinde ve yurtdışında eğitimler vermekte, süreç iyileştirme, kurumsallaşma ve müşteri deneyimi konularında kurumlara danışmanlık yapmaktadır.

3 dalda profesyonel sporculuk geçmişi olup şu an Men’s Fitness, Women’s Fitness ve Pozitif dergilerinde köşe yazarıdır.