Hakkımızda

ADS Partners

ADS Partners; 2000 yılından bu yana faaliyetlerini sürdürmekte ve müşterilerine Müşteri Deneyimi, Çalışan Deneyimi, Yönetim ve Kurum Kültürü ile İnsan Kaynakları alanında, geniş bir yelpazede hizmet sunmaktadır.

ADS Partners, uygulama tecrübesi ve akademik kariyeri birleştiren uzman eğitmen ve danışman kadroları ve stratejik iş ortakları ile Türk insanı için yaratılmış “İnsan Odaklı” özgün çözümler üretir.

ADS Partners, şirketinin temel yaklaşımı, çalışanların becerilerini geliştirerek potansiyellerini ortaya çıkarmalarını sağlamak, iş yapma biçimlerini hedef ve stratejilerle uyumlu hale getirmek, kurumu geleceğe hazırlamakta uygulamaya dayalı tecrübelerle müşterileriyle omuz omuza çalışan çözüm ortağı olmaktır.

ADS Partners, şirketlerin en önemli sermayesinin insan faktörü olduğu bilinciyle çalışan yetkinliklerine odaklanarak, bu yetkinliklerin ölçülmesi, değerlendirilmesi ve gelişiminin sağlanması, böylelikle hedef ve stratejileri destekleyen güçlü bir kurum kültürü oluşturulması amaçlarına hizmet eder. Bu kapsamda, yetişkin eğitiminde kullanılan tüm gelişim yöntemleri, her biri ayrı ayrı veya bütünleşik şekilde uygulanabilmekte ve gerekli ölçümler yapılabilmektedir.

ADS Youtube

ADS Misyon

Çalışanlarınızın yetkinliklerini geliştirerek kişisel potansiyeli ortaya çıkartmak, iş yapma ve ilişki biçimlerini hedef ve stratejilerinizle uyumlu hale getirmek ve bunların hayata geçmesini sağlayacak sistemler kurmak, kurumsal performansa katkıda bulunmak için farklılık yaratan, ölçülebilir ürün ve hizmetlerimizle, sizi geleceğe hazırlamak için omuz omuza çalışan çözüm ortağınız olmaktır.

ADS Vizyon

Türkiye’de insan kaynağı gelişimi, yönetimi ve öğrenme çözümleri açısından en etkin ve başarılı uygulamaları hayata geçirmeyi ve birikimini Türkiye sınırları dışına taşımayı kendine vizyon edinmiştir.

ADS Değerler

ADS Partners 15 yıldır; güvenilir, duyarlı, yenilikçi ve insan odaklı değerleriyle müşterileri için çözüm üretmekte, misyon ve vizyonu doğrultusunda Türkiye’nin müşteri ve çalışan deneyimi kalitesini yükseltmek için var gücüyle çalışmaktadır.

Çözüm Ortaklarımız

Meander Consulting ile Gelişim Programları

ADS Partners, Liderlik ~ Değişim ~ İnovasyon ~ Çalışan Bağlılığı konularında sektörün önde gelen kuruluşlarından Meander Consulting şirketinin deneyimli ekibinden destek almaktadır. Meander Consulting ile ilgili detaylı bilgilere www.meanderconsulting.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Uzaktan Eğitim – E-Learning

ADS Partners, eğitici oyun ve simülasyonlarının e-learning ortamına taşınması konusunda e-learning konusunda sektörün önde gelen isimlerinden enocta ile çalışmaktadır. Bu işbirliği aynı zamanda e-learning ortamında sunulan kişisel gelişim eğitimlerinin daha etkileşimli hale getirilmesine yönelik araç ve yöntemlerin tasarımı ile takip workshop ve eğitimlerini de kapsamaktadır. Enocta ile ilgili detaylı bilgilere www.enocta.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Film ve Video Prodüksiyon

ADS Partners, Kurumsal Eğitim Filmi ve video serileri konularında sektörün önde gelen kuruluşlarından Clin Media Group ile çalışmaktadır. Clin Media Group ile ilgili detaylı bilgilere www.clinmedia.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Prodüksiyon ve Toplantı Çözümü Hizmetleri

ADS Partners, eğitim ve gelişim faaliyetlerini tamamlayıcı tüm eğlenceli ve unutulmaz aktiviteler için kardeş şirketimiz Fenomen ile birlikte paket çözümler sunuyoruz. Her alanda ihtiyaç duyulan prodüksiyon çözümleri, eğitim ve tanıtım filmleri, toplantılarda ihtiyaç duyulan eğlenceli aktiviteler, canlı müzik ve orkestra hizmetleri sizinle. Detaylı bilgi için www.fenomenorg.com adresine ulaşabilirsiniz.

Finansal Eğitimler

ADS Partners, finansal eğitim ve finansal danışmanlık konularında sektörün önde gelen kuruluşlarından tim Danışmanlık şirketinin deneyimli ekibinden destek almaktadır. tim Danışmanlık ile ilgili detaylı bilgilere www.tim.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Temsilcilikler ve Üyelikler

ADS Partners, 2005 yılından bu yana gizli müşteri araştırmalarında en prestijli dermek olan Uluslararası Gizli Müşteri Birliği’ne (MSPA-Mystery Shopping Providers Associations) üyedir ve her yıl başarılı alt yapısı ve çalışmaları ile yeniden üye olmaya hak kazanmaktadır. Bu üyelik kapsamında çok uluslu gizli müşteri araştırması projelerinin Türkiye üzerindeki çalışmalarını da yürütmektedir.

ADS Partners aynı zamanda Türkiye Araştırmacılar Derneği üyesidir.

ADS Partners’ın bir diğer üyeliği TEGEP – Türkiye Gelişim ve Eğitim Platformu Derneği ile gerçekleşmiştir.

Hizmetlerimizle ilgili destek almak istediğiniz her konuda bize soru sorabilirsiniz.