Hakkımızda

ADS Danışmanlık

ADS Danışmanlık; 2000 yılından bu yana faaliyetlerini sürdürmekte ve müşterilerine Eğitim ve İnsan Kaynakları alanında, geniş bir yelpazede hizmet sunmaktadır.

ADS Danışmanlık, uygulama tecrübesi ve akademik kariyeri birleştiren uzman eğitmen ve danışman kadroları ve stratejik iş ortakları ile Türk insanı için yaratılmış özgün çözümler üretir.

ADS Danışmanlık şirketinin temel yaklaşımı, çalışanların becerilerini geliştirerek potansiyellerini ortaya çıkarmalarını sağlamak, iş yapma biçimlerini hedef ve stratejilerle uyumlu hale getirmek, kurumu geleceğe hazırlamakta uygulamaya dayalı tecrübelerle müşterileriyle omuz omuza çalışan çözüm ortağı olmaktır.

ADS Danışmanlık, şirketlerin en önemli sermayesinin insan faktörü olduğu bilinciyle çalışan yetkinliklerine odaklanarak, bu yetkinliklerin ölçülmesi, değerlendirilmesi ve gelişiminin sağlanması, böylelikle hedef ve stratejileri destekleyen güçlü bir kurum kültürü oluşturulması amaçlarına hizmet eder. Bu kapsamda, yetişkin eğitiminde kullanılan tüm gelişim yöntemleri, her biri ayrı ayrı veya bütünleşik şekilde uygulanabilmekte ve gerekli ölçümler yapılabilmektedir.

ADS Danışmanlık, kendi tasarımı olan simülasyonlarını ilk kez 2002 yılında ihraç etmiş, yurtdışında ve yabancı ekiplerle uygulamalar yapmıştır. Kurulduğu günden bu yana Türkiye’nin en büyük ve saygın firmalarına hizmet vermiş, müşterilerinin güvenilir çözüm ortağı haline gelmiştir.

2000 yılından bu yana 200.000 den fazla kişi ADS eğitim, uzaktan eğitim ve simülasyon programlarına katılmış, 50.000’den fazla gizli müşteri gözlemi yapılmış, 1000’lerce kişi iç/dış müşteri araştırmalarına katılmış, 250’ye yakın eğitim filmi çekilmiş, sektörde en fazla anahtar teslim Kültür Oluşturma projesi gerçekleştiren firma olmuştur.

ADS Tanıtım Filmi

Misyonumuz

Çalışanlarınızın yetkinliklerini geliştirerek kişisel potansiyeli ortaya çıkartmak, iş yapma ve ilişki biçimlerini hedef ve stratejilerinizle uyumlu hale getirmek ve bunların hayata geçmesini sağlayacak sistemler kurmak, kurumsal performansa katkıda bulunmak için farklılık yaratan, ölçülebilir ürün ve hizmetlerimizle, sizi geleceğe hazırlamak için omuz omuza çalışan çözüm ortağınız olmaktır.

Vizyonumuz

Türkiye’de insan kaynağı gelişimi, yönetimi ve öğrenme çözümleri açısından en etkin ve başarılı uygulamaları hayata geçirmeyi ve birikimini Türkiye sınırları dışına taşımayı kendine vizyon edinmiştir.

Çözüm Ortaklarımız

Uzaktan Eğitim – E-Learning

ADS, eğitici oyun ve simülasyonlarının e-learning ortamına taşınması konusunda e-learning konusunda sektörün önde gelen isimlerinden enocta ile çalışmaktadır. Bu işbirliği aynı zamanda e-learning ortamında sunulan kişisel gelişim eğitimlerinin daha etkileşimli hale getirilmesine yönelik araç ve yöntemlerin tasarımı ile takip workshop ve eğitimlerini de kapsamaktadır. Enocta ile ilgili detaylı bilgilere www.enocta.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Film ve Video Prodüksiyon

ADS, Kurumsal Eğitim Filmi ve video serileri konularında sektörün önde gelen kuruluşlarından Clin Media Group ile çalışmaktadır. Clin Media Group ile ilgili detaylı bilgilere www.clinmedia.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Prodüksiyon ve Toplantı Çözümü Hizmetleri

ADS Danışmanlık eğitim ve gelişim faaliyetlerini tamamlayıcı tüm eğlenceli ve unutulmaz aktiviteler için kardeş şirketimiz Fenomen ile birlikte paket çözümler sunuyoruz. Her alanda ihtiyaç duyulan prodüksiyon çözümleri, eğitim ve tanıtım filmleri, toplantılarda ihtiyaç duyulan eğlenceli aktiviteler, canlı müzik ve orkestra hizmetleri sizinle. Detaylı bilgi için www.fenomenorg.com adresine ulaşabilirsiniz.

Eğitici Oyun ve Simülasyonlar

ADS, kendi tasarımlarından oluşan eğitici oyun ve simülasyon portföyünü, 2002 yılında, dünyanın dev şirketlerinin eğitici oyun/simülasyonlar için tercih ettiği Kanadalı Experience It Inc. ile bir temsilcilik/tasarım ortaklığı anlaşması yaparak zenginleştirmiştir.

1988 yılında Business Simulations International adı altında Kanada’da kurulan Experience It Inc., geniş katılımlı simülasyon programlarından, yaşatarak öğretmeyi temel alan ve kurumların farklı ihtiyaçlarına göre özel olarak tasarlanan projelere kadar geniş bir yelpazede hizmet vermektedir. Experience It Inc., ABD, Avrupa ve Japonya’daki temsilcilikleriyle de dünyada farklı sektörlerde yer alan pek çok büyük şirkete destek vermektedir. Experience It Inc. ile ilgili detaylı bilgilere http://www.experienceit.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Gel de Yemek Yap Simülasyon Programı

ADS, “Gel de Yemek Yap” simülasyon programında 25 yılı aşkın bir süredir ağırlama sektöründe eğitimler veren “American Hospitality Academy International Hotel Management Schools (AHA-IHMS)” ile iş birliği yapan ve Türkiye’nin ilk uluslararası ağırlama akademisi olarak kurulan Uluslararası Servis ve Lezzet Akademisi (USLA) ile birlikte çalışır. USLA ile ilgili bilgiye www.usla.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Finansal Eğitimler

ADS, finansal eğitim ve finansal danışmanlık konularında sektörün önde gelen kuruluşlarından tim Danışmanlık şirketinin deneyimli ekibinden destek almaktadır. tim Danışmanlık ile ilgili detaylı bilgilere www.tim.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Temsilcilikler ve Üyelikler

ADS Danışmanlık kurulduktan kısa bir süre sonra 2002 yılında, Kanada’ lı Experience It Inc. ile bir temsilcilik ve tasarım ortaklığı anlaşması yapmıştır. Halen devam eden bu işbirliği ADS’ nin simülasyon alanında dünya çapında projelere ve başarılara imza atmasını sağlamaktadır.

ADS Danışmanlık, 2005 yılından bu yana gizli müşteri araştırmalarında en prestijli dermek olan Uluslararası Gizli Müşteri Birliği’ne (MSPA-Mystery Shopping Providers Associations) üyedir ve her yıl başarılı alt yapısı ve çalışmaları ile yeniden üye olmaya hak kazanmaktadır. Bu üyelik kapsamında çok uluslu gizli müşteri araştırması projelerinin Türkiye üzerindeki çalışmalarını da yürütmektedir.

ADS aynı zamanda Türkiye Araştırmacılar Derneği üyesidir.

ADS Danışmanlık’ ın bir diğer üyeliği TGEP – Türkiye Gelişim ve Eğitim Platformu Derneği ile gerçekleşmiştir.

Uzmanlık alanımızla ilgili desteğe ihtiyaç duyduğunuz her konuda bize soru sorabilirsiniz