Göktay Tosun

Eğitmen

1982 yılında İstanbul’da doğdu. 2003 yılında İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı – TİYATRO BÖLÜMÜ’nden mezun oldu.

Birçok TV dizisi, reklam, tiyatro, kısa film ve sinema filminde yer aldı. 2012 yılında Kibrit Tiyatro’daHiçbir kişi, kurum, kuruluş ve de GERÇEKLE ALAKASI YOKTUR” oyununu yazdı ve yönetti. 2014 Yılında AFİFE JALE TİYATRO ÖDÜLLERİ Yılın En Başarılı Erkek Oyuncusu Adaylığı/ SADRİ ALIŞIK TİYATRO ÖDÜLLERİ En İyi Erkek Oyuncu Adaylığı/ EKİN YAZIN DOSTLARI Küçük Salon En İyi Erkek Oyuncu Ödüllerini aldı.

2001- yılından bu yana birçok özel organizasyonda sunuculuk  (Abdi İbrahim, Sanofi Aventis, Ülker Gıda Bayii Toplantısı vb.) 2003 yılından bu yana da Yeri Dizi / Reklam Filmleri / Tv Programları / Tanıtım Filmlerinde seslendirme yaptı.

2004 yılında Yapı Kredi Yayınları Kültür Sanat Tiyatro Danışmanı olarak görev aldı.

Sanat çalışmalarının yanı sıra; Özel Drama Eğitmenliği, 2007 yılında İSMEK İdari Personeli ve Antalya Büyükşehir Belediyesi Personeli için Etkili Konuşma Seminerleri verdi.

2005 yılından beri ADS’ de Canlı Dramalı Eğitimlerde ve Eğitim Filmlerinde  (Akbank, Finansbank, Yapı Kredi, Metro, Migros, Turkcell vb. ) oyunculuk yapmakta ve ADS HİT ( Hayat İçin Tarifler) için çeşitli seminerler vermektedir.

ÖDÜLLER                                                                                                                                                                            

AFİFE JALE TİYATRO ÖDÜLLERİ / 2014

Yılın En Başarılı Erkek Oyuncusu Adaylığı

SADRİ ALIŞIK TİYATRO ÖDÜLLERİ / 2014

En İyi Erkek Oyuncu Adaylığı

EKİN YAZIN DOSTLARI / 2014

Küçük Salon En İyi Erkek Oyuncu

Uzmanlık alanımızla ilgili desteğe ihtiyaç duyduğunuz her konuda bize soru sorabilirsiniz