Fatma Güneri

Eğitmen & Danışman

1962 yılında doğan Fatma Güneri, 19 Mayıs Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü’ nü 1984 yılında derece ile bitirdi. 1986-1997 yılında öğrenim kurumlarında eğitmenlik ve yöneticilik görevini başarı ile yürüttü. Bu çalışmaların ardından 1998-2001 yılları arasında PDR International bünyesinde Eğitim Danışmanı olarak kişisel gelişim konuları çerçevesinde iletişim becerileri, sunuş becerileri, zaman yönetimi, hizmet kalitesi, liderlik, medya ilişkileri ve duygusal zeka gibi konularda farklı sektörlerde yer alan kurumların farklı düzeylerdeki çalışanlarına eğitim danışmanlığı hizmeti verdi.

Eğitim faaliyetlerini araştırma alt yapıları ile desteklemek amacı ile 2002 yılında kurucu ortağı olduğu Algılar Dünyası araştırma şirketinde Eylül 2004’ e kadar Proje Koordinasyon Direktörü olarak görev yaptı.

Kasım 2004 yılından bu yana ADS Danışmanlık ile birlikte kişisel gelişim, iletişim, müşteri odaklılık ve satış, kurum ve hizmet kültürü, sunum becerileri, eğiticinin eğitimi, zaman ve stres yönetimi gibi pek çok konuda eğitim veren, workshop çalışmalarını yürüten ve danışmanlık projelerinde görev alan Fatma Güneri evli ve bir çocuk annesidir.

Uzmanlık alanımızla ilgili desteğe ihtiyaç duyduğunuz her konuda bize soru sorabilirsiniz