Eğitim Filmi

Eğitim Filmi

Bazı bilgiler hiç eskimez… Bazı bilgilere ulaşmak çok kolaydır… Bazı bilgiler neşelendirir, öğretirken eğlendirir… Bazı bilgileri geniş kitlelere sunmak ve yaymak çok kolaydır…

Söylediklerimizin hepsi kulağa çok hoş geliyor değil mi? Gerçekten de bu belirttiğimiz bütün avantajlara ulaşmak mümkün. Nasıl mı? Eğitim Filmleri ile…

Çalışanların üzerilerine düşen rol ve sorumlulukların bilincinde olması ve iş yaşamında kullanabilecekleri bilgi ve becerilerin kazandırılması amacıyla mizahi bir dille ve gerçek yaşamdan örneklerle hazırlanabilen eğitim filmleri; yaklaşım ve davranışların yaşama nasıl geçirilebileceği konusunda ipuçları verirken ortak standart yaklaşımların en yaygın şekilde sunulmasını da sağlar.

Genelde 20 dakika süreli olmak üzere, daha kısa veya çok daha uzun süreli eğitim filmleri çekilebilir. Bu yaklaşımlarla kurumların gereksinimlerine göre şekillendirilen filmlerde, kurumun vermek istediği mesajları içeren çeşitli senaryo konseptleri de sizlerle birlikte belirlenir. Senaryolar eğitici kavramlar ve mesajlar ile eğlenceli ve akılda kalıcı anlatım tarzının en iyi şekilde harmanlanmasından oluştur.

Eğitim filmleri; istenen tüm lokasyonlara dağıtılarak, eğitimlerde eğitimi destekleyici materyal ve başvuru kaynağı olarak, yeni işe giren kişilerin hizmet konusundaki oryantasyon materyali olarak, uzun dönemli ve yaygın şekilde kullanılabilir.

Size özel oluşturulacak ve senaryodan montaja kadar tüm aşamaları ADS tarafından koordine edilecek filminizde uzun süredir birlikte çalıştığımız profesyonel oyuncuların yanı sıra talep ettiğiniz özel oyuncular yer alabilir.

En Çok Tercih Edilen Eğitim Filmi Konuları

  • Müşteri Deneyimi Nedir?
  • Müşteri Deneyimi Süreci
  • Müşteri Deneyimi Tasarımı
  • Müşteri Deneyimi Yolculuğu
  • Çalışan Deneyimi
  • Müşteri Deneyimi Yönetiminde Kişiselleştirme

Hizmetlerimizle ilgili destek almak istediğiniz her konuda bize soru sorabilirsiniz.