Eğitici Oyun ve Simülasyonlar

Eğitici Oyun ve Simülasyonlar

ADS Danışmanlık, dünyanın dev şirketlerine eğitici oyun ve simülasyonlarıyla hem eğitim hem de toplantı çözümü olarak hizmet veren, Kanada merkezli Experience It Inc‘in Türkiye temsilcisi ve tasarım ortağıdır.

Nasıl basket takımları ve caz grupları birlikte daha iyi oynayabilmek, daha iyi çalabilmek için antrenmanlar, provalar yapıyorlarsa ADS’nin eğitici oyun ve simülasyonları da şirket çalışanlarının birlikte daha iyi performans göstermeleri ve sinerji yaratmaları için birer prova, birer antrenman niteliğindedir.

Eğitici oyun ve simülasyonlar;  “yaşatarak öğretme” modelini temel alır ve yapılan araştırmalara göre klasik eğitim yöntemlerinden 4-6 kat daha etkili ve avantajlı olduğu tespit edilmiş bir gelişim yöntemidir.

Eğitici oyun ve simülasyonlarımız; 20 kişiden 500 kişiye kadar gruplarla, her seviyedeki kurum çalışanlarından, bayi, distribütör ve çözüm ortaklarına kadar çok çeşitli profillerdeki katılımcı grupları için uygun olup, takım çalışması ve iletişim, kazan kazan ilişkisi, birimler ötesi çalışma, satış ve pazarlama, müşteri ilişkileri, bayi geliştirme, iş yönetimi ve karar alma ve daha pek çok yetkinlikle ilgili farkındalık ve gelişimi sağlar.

ADS eğitici oyun ve simülasyonları; sınıf eğitimi ve konferans gibi diğer eğitim yöntemleri ile bütünleşik şekilde, yetkinlik gelişimi amacıyla uygulanabileceği gibi, bayi ve satış toplantıları, yıllık şirket toplantıları, motivasyon toplantılarında heyecanlı ve eğlenceli aktiviteler olarak verilen mesajları destekler.

Eğitici Oyun ve Simülasyonların Avantajları

  • Kendini tanıma
  • Öğrenmenin önündeki bariyerlerin kaldırılması
  • Öğrenme ve uygulamaya dönüşme oranının artırılması
  • Karma gruplarda etkinlik
  • Maliyet ve zaman konularında etkinlik

Eğitici Oyun ve Simülasyonlarımız

Uzmanlık alanımızla ilgili desteğe ihtiyaç duyduğunuz her konuda bize soru sorabilirsiniz