Derya Akkaya

Eğitmen & Danışman

Yönetici ve Yaşam koçu olan (Certificated from The Coaching Institute USA / Comprehensive Coaching U Program / Life Coaching Association for Coaching Member Fa Koç Akademi)  Derya Akkaya 1989 yılında Marmara Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun oldu. İş hayatına bankacılık sektöründe başladı. Pek çok konuda uzmanlık edindiği ve değişik kademelerde yöneticilik yaptığı kariyerini, kendisine bağlı şubelerin tüm operasyonlarından sorumlu Bölge Operasyon Direktörü olarak noktaladı.

Kurum içi marka ve kalite bilincinin yaygınlaşmasındaki katkılarından dolayı iki kez kalite ödülü alan Akkaya, 2005 yılında görevinden ayrıldı, deneyimlerini eğitmen ve koç olarak paylaşmayı misyon edindi.

2006 yılında merkezi Amerika’da bulunan The Coaching Institute Life Coaching Certification programını tamamladı. Koçluk eğitimi sürecinde davranış bilimleri ve terapi teknikleri eğitimini çeşitli kuruluşların ve üniversitelerin çalışma gruplarına katılarak sürdürdü. Kişisel gelişim ve yeni düşünce tarzlarına yönelik atölye çalışmalarında görev aldı. Sosyal sorumluluk projelerinde gönüllü olarak da görev alan Akkaya’nın, çeşitli yayın kuruluşlarında röportaj ve makaleleri yayınlanmaktadır. Koçluk profesyonel deneyimi 3000 saatin üzerindedir.

Derya Akkaya ADS Danışmanlık bünyesinde yönetim, koçluk, müşteri hizmeti, iletişim konuları ve daha birçok yetkinlik alanında eğitimler vermekte, workshop ve simülasyon çalışmalarını yürütmekte, Müşteri Deneyimi ve Kurum Kültürü Projeleri’ nde kıdemli danışman olarak görev yapmaktadır..

Uzmanlık alanımızla ilgili desteğe ihtiyaç duyduğunuz her konuda bize soru sorabilirsiniz