Canlı Drama Hizmetleri

Canlı Drama Hizmetleri

Eğitim çalışmalarımızda katılımcılar; müşteri ilişkileri, satış veya diğer yetkinliklerde nasıl davrandıkları sorulduğunda hemen her zaman benzeri yanıtlar verirler. Müşteriyi en iyi şekilde karşıladıklarını, ihtiyaçlarını en doğru şekilde belirlediklerini, en uygun ürün veya hizmeti sunduklarını, itirazlarını birer ödül olarak kabul edip en etkin şekilde karşıladıklarını, fırsatları kaçırmayıp satışları nasıl iyi kapattıklarını keyifle anlatırlar. Özetle her katılımcı örnek alınması gereken birer modeldir. Peki gerçekte durum nedir, merak ediyorsunuz değil mi?

İşte biz size, çalışanlarınızın hem eğlenip hem de farkındalıklarını artırmak için inanılmaz bir fırsat olan canlı dramalarımızla bunun en gerçek örneklerini sunuyoruz.

Canlı drama uygulamalarımızda; konferans ve sınıf eğitimleri sırasında ya da tamamen bağımsız olarak, bilgi aktarımı ile bağlantılı şekilde, müşteriye özel hazırlanmış olan senaryolar kimi zaman sadece profesyonel oyuncu kadroları, kimi zaman oyuncular ve katılımcılar tarafından canlandırılır. Bu arada “dış ses” olarak eğitmen doğru ve yanlış davranışlar konusunda vakalarla ilgili tespitlerde bulunur, seminer katılımcıları ile interaktivite yaratılır, katılımcıların yorumları ve gözlemleri de alınır. Bu sayede katılımcıların hem eğlenmeleri hem de yaşamlarından örnekler üzerinden davranış sistemleri ile bağlantı kurarak, güçlü yönleri ve gelişim alanları konusunda unutamayacakları bir farkındalık edinmeleri sağlanır.

ADS Danışmanlık profesyonel oyuncuları; kurum aktiviteleri ve yaklaşımlarına uygun, sektörler ve yetkinlikler konusunda uzmanlaşmış, doğaçlama ve ilişki kurma becerileri güçlü, bu çalışmalara özel yetiştirilmiş bir ekip olarak eğitim faaliyetleri, konferanslar ve toplantı çözümlerinde hizmetinizdedir.

Hizmetlerimizle ilgili destek almak istediğiniz her konuda bize soru sorabilirsiniz.